Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитяче футбольне взуття

Фільтр
Ціна, грн
Колір
Популярність
Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Потрібне дитяче футбольне взуття?

У інтернет магазині «Мамин Я» представлені моделі дитячого взуття як на щодень, так і для різноманітних хобі: взуття для танців, взуття для гімнастики, взуття для футболу хлопчикам, та навіть взуття для футболу дівчаткам.

Серед футбольного взуття для дітей у нас можна обрати: сороконіжки, бутси, бампи та футзалки.
Усі моделі будуть якісні та комфортні для гри з акцентом на ціну, адже дитяча ніжка швидко росте, і потребує оновлення футбольного взуття. Діапазон цін від 217 до 2880 грн.

При виборі взуття для футболу хлопчикам виникає ряд запитань, відповіді Ви знайдете нижче.

Перш за все, при виборі футбольного взуття для хлопчика слід звернути увагу на покриття, на якому дитина грає у футбол.

Для гри у залі прийнято обирати бампи для хлопчика, або їх ще називають футзалки.
Бампи та футзалки для хлопчика відрізняються відсутністю шипів, і мають якісну резинову підошву, що забезпечує хороше зчеплення з поверхнею в залі і тормозить ковзання для уникнення падінь та травм. Саме така резинова підошва 
створює притаманний для залу скрипучий звук. Бампи для хлопчика не слід взувати на натуральне поле, там вони будуть слизькими, і заважатимуть грі. 

Якщо юний футболіст тренується на натуральному полі - обирайте бутси для хлопчика.
Бутси для футболу - це взуття, яке має шипи, і створене виключно для гри на газоні чи на поверхні, яка містить траву та грунт. Бутси для хлопчика забезпечують хороше зчеплення з газоном та рівномірно розподіляють навантаження від чого менше стомлюються ноги. 

Сороконіжки для хлопчика варто обирати для гри на штучному полі, часто обирають і для гри на натуральному. Сороконіжки для дитини легкі, пластичні та маневренні, будуть забезпечувати хороше зчеплення з поверхнею за рахунок маленьких резинових шипів,  вони амортизуючі, розвивають швидкість, зменшують ризик травматизму. Кількість шипів індивідуальна, для воротарів по мінімуму 6-10, для діток від 20. 

Обравши правильний вид футбольного взуття для хлопчиків, залишається обрати модель до вподоби, є варіанти з імітацією носочка, є устілки з ефектом памяті. А взагалі, хлопці обираючи футбольне взуття, підбирають його до кольору форми чи гетрів. Футбольні гетри, до речі, теж представлені у інтернет магазині «Мамин я».

Вгору